Konsernledelse og administrasjon

Head Energy AS
Nordåsdalen 27, N-5235 Rådal

T: +47 992 04 323
E: info@headenergy.no

Morten Leikvoll
Morten LeikvollCEO
morten.leikvoll@headenergy.no
+47 908 73 028
Nils Haukeland
Nils HaukelandChief Business Developer
nils.haukeland@headenergy.no
+47 917 71 163
Preben A. Onarheim
Preben A. OnarheimCOO/HSEQ Manager
preben.onarheim@headenergy.no
+47 924 69 460
Torbjørn Westgaard Kvalsund
Torbjørn Westgaard KvalsundCFO
torbjorn.kvalsund@headenergy.no
+47 952 60 656
Håkon Skogseth-Jacobsen
Håkon Skogseth-JacobsenMarketing & Communications Manager
hakon.jacobsen@headenergy.no
+47 988 68 464
Linn Elvøy
Linn ElvøySenior Marketer & Graphic designer
linn.elvoy@headenergy.no
+47 476 66 629
Øystein Bøe
Øystein BøeBusiness Developer
oystein.boe@headenergy.no
+47 993 93 299
Marcus Røyland
Marcus RøylandIT Manager
marcus.royland@headenergy.no
+47 941 43 590
Halvard Klyve
Halvard KlyveIT Operator
halvard.klyve@headenergy.no
+47 953 66 246
Bettina Smebye
Bettina SmebyeIT Systems Engineer
bettina.smebye@headenergy.no
Christel Olsen
Christel OlsenFinancial QA & Compliance Manager
christel.olsen@headenergy.no
+47 980 29 075
Evy Anne Leikvoll
Evy Anne LeikvollGroup Service Centre Manager
evy-anne.leikvoll@headenergy.no
+47 452 10 898
Tone Borsholm Olsen
Tone Borsholm OlsenGroup Financial Controller
tone.olsen@headenergy.no
+47 984 76 650
Merethe Roulund
Merethe RoulundAdministration Manager
merethe.roulund@headenergy.no
+47 413 39 545
Kristine Liland
Kristine LilandAccountant
kristine.liland@headenergy.no
+47 410 19 367
Kine Ringkjøb Olsen
Kine Ringkjøb OlsenØkonomimedarbeider
kine.ringkjob.olsen@headenergy.no
Jannicke Fillingsnes
Jannicke FillingsnesØkonomimedarbeider
jannicke.fillingsnes@headenergy.no
Marte Follesø
Marte FollesøØkonomimedarbeider
marte.folleso@headenergy.no
+47 932 08 532
Julie Lois Bjørnhaug
Julie Lois BjørnhaugØkonomimedarbeider
julielois.bjornhaug@headenergy.no
Kim Elise Ervik
Kim Elise ErvikAdministration Coordinator
kim.elise.ervik@headenergy.no
+47 934 67 411
Lisa Nævdal
Lisa NævdalAdministration Coordinator
lisa.naevdal@headenergy.no
Rakel Stokholm
Rakel StokholmAccountant
rakel.stokholm@headenergy.no
Marie Therese Stavang Michalsen
Marie Therese Stavang MichalsenAccountant
marie.michalsen@headenergy.no
Adina Pintilie
Adina PintilieBackoffice
adina.pintilie@headenergy.no

Head Energy Consulting AS

Management

Anders Lunde
Anders LundeManaging Director
anders.lunde@headenergy.no
+47 920 67 202
Anne Line S. Olsen
Anne Line S. OlsenRegional Manager Stavanger
anneline.olsen@headenergy.no
+47 400 49 459
Kjell Idar Lavik
Kjell Idar LavikRegional Manager Bergen
kil@headenergy.no
+47 991 66 462
David Hasseløy
David HasseløyRegional Manager Oslo
david.hasseloy@headenergy.no
+47 982 98 078
Torbjørn Selmer
Torbjørn SelmerManager IT Consulting
torbjorn.selmer@headenergy.no
+47 934 34 263

Bergen

Nordåsdalen 27, N-5235 Rådal

Sjur Storaas
Sjur StoraasSenior Team Manager
sjur.storaas@headenergy.no
+47 930 11 260
Julianne Nilsen
Julianne NilsenTeam Manager
julianne.nilsen@headenergy.no
+47 416 16 623
Sigurd Danielsen
Sigurd DanielsenTeam Manager
sigurd.danielsen@headenergy.no
+47 476 08 299
Sebastian Pettersen
Sebastian PettersenTeam Manager
sebastian.pettersen@headenergy.no
+47 404 73 978
Helen Øvretvedt Wergeland
Helen Øvretvedt WergelandRecruitment Consultant
helen.wergeland@headenergy.no
+47 936 22 566
Steffen Lønning
Steffen LønningRecruitment Consultant
steffen.lonning@headenergy.no
+47 476 01 210

Stavanger

Vassbotnen 11B , 4313 Sandnes

Daniel Nærland
Daniel NærlandTeam Manager
daniel.naerland@headenergy.no
+47 932 85 463
Anne Metten Fjeld
Anne Metten FjeldSenior Team Manager
annemetten.fjeld@headenergy.no
+47 400 06 658
Terje Pedersen
Terje PedersenSenior Team Manager
terje.pedersen@headenergy.no
+47 478 72 500
Erik Grinde
Erik GrindeSenior Team Manager
erik.grinde@headenergy.no
+47 404 00 505
Fredrik Ringe
Fredrik RingeRecruitment Consultant
fredrik.ringe@headenergy.no
+47 915 50 785
Fredrik Steinskog
Fredrik SteinskogRecruitment Consultant
fredrik.steinskog@headenergy.no
+47 979 50 461
Åshild Kvinnesland
Åshild KvinneslandPersonnel Coordinator
ashild.kvinnesland@headenergy.no
Oddbjørn Kverneland
Oddbjørn KvernelandRecruitment Consultant
oddbjorn.kverneland@headenergy.no

Oslo

Oslo Atrium, Dronning Eufemias gate 6, N-0191 Oslo

David Hasseløy
David HasseløyRegional Manager Oslo
david.hasseloy@headenergy.no
+47 982 98 078
Jarle Larsen Strandskogen
Jarle Larsen StrandskogenTeam Manager
jarle.strandskogen@headenergy.no
+47 951 19 424
Marian Østby
Marian ØstbyRecruitment Consultant
marian.ostby@headenergy.no
Peter Stubseid Sørensen
Peter Stubseid SørensenRecruitment Consultant
peter.sorensen@headenergy.no
+47 959 98 779

IT Consulting

Vassbotnen 11B , 4313 Sandnes

Torbjørn Selmer
Torbjørn SelmerManager IT Consulting
torbjorn.selmer@headenergy.no
+47 934 34 263
Sofie Langesæter
Sofie LangesæterTeam Manager
sofie.langesaeter@headenergy.no

Bygg og Anlegg

Ledelse

Vassbotnen 11B , 4313 Sandnes

Øyvind Aarre
Øyvind AarreDaglig Leder Bygg og Anlegg
oyvind.aarre@headenergy.no
+47 456 07 053
Sindre Bøe
Sindre BøeDaglig Leder Plan og Prosjektering
sindre.boe@headenergy.no
+47 986 52 288
Anders Mellingen
Anders MellingenAvdelingsleder Konsulenttjenester Bygg og Anlegg Bergen
anders.mellingen@headenergy.no
+47 404 52 656

Prosjektadministrasjon

Vassbotnen 11B , 4313 Sandnes

Bengt Frantzen
Bengt FrantzenAvdelingsleder Prosjektadministrasjon
bengt.frantzen@headenergy.no
+47 909 50 665
Odd Halvorsen
Odd HalvorsenSenior Prosjektleder
odd.halvorsen@headenergy.no
+47 913 80 912
Elin Vagle
Elin VagleSenior Prosjektleder Tidlig fase
elin.vagle@headenergy.no
+47 992 27 226
Armand Skandsen
Armand SkandsenSenior Prosjektleder
armand.skandsen@headenergy.no
+47 913 38 910
Espen Kleppa
Espen KleppaProsjektleder
espen.kleppa@headenergy.no
+47 951 07 020
Kjell Magne Ommedal
Kjell Magne OmmedalFaglig Leder SHA
kjell.magne.ommedal@headenergy.no
+47 901 90 094
Christoffer Wilhelm Pedersen
Christoffer Wilhelm PedersenProsjektleder
christoffer.pedersen@headenergy.no
+47 484 96 168
Bjørnar Rettedal
Bjørnar RettedalProsjektleder
bjornar.rettedal@headenergy.no
+47 916 23 972
Håvard Bjelland
Håvard BjellandAssisterende Prosjekt- og Byggeleder
havard.bjelland@headenergy.no
+47 478 33 582
Ole Kristian Forsell
Ole Kristian ForsellProsjektleder
olekristian.forsell@headenergy.no

Eiendomsjuridisk

Vassbotnen 11B , 4313 Sandnes

Dag Ove Søvik
Dag Ove SøvikAvdelingsleder Eiendomsjuridisk
Steinar Dahle
Steinar DahleSeniorrådgiver Eiendomsjuridisk
Christer Smolka
Christer SmolkaAnskaffelses- og Byggesaksrådgiver

Head Energy BrannCon

Vassbotnen 11B , 4313 Sandnes

Vidar Kristoffersen
Vidar KristoffersenDaglig Leder
vidar.kristoffersen@headenergy.no
+47 976 31 013
Leif Madsen Bærheim
Leif Madsen BærheimFaglig Leder
leif@headenergy.no

Plan og prosjektering Stavanger

Vassbotnen 11B , 4313 Sandnes

Eva Kaldestad Esbensen
Eva Kaldestad Esbensen
eva.esbensen@headenergy.no
+47 959 29 983
Camilla Bø
Camilla Bø
camilla.bo@headenergy.no
+47 482 94 625
Ronny Sele Hodne
Ronny Sele Hodne
ronny.hodne@headenergy.no
+47 913 68 980
Marita Furenes Hagli
Marita Furenes Hagli
marita.hagli@headenergy.no
+47 901 42 133
Svein Assersen
Svein Assersen
svein.assersen@headenergy.no
+47 915 39 728
Agathe Malmberg
Agathe Malmberg
agathe.malmberg@headenergy.no
+47 930 30 814
Kjartan Gidskehaug
Kjartan Gidskehaug
kjartan.gidskehaug@headenergy.no
+47 473 98 257
Vibeke Fardal
Vibeke Fardal
vibeke.fardal@headenergy.no
+47 900 84 824
Kristoffer Hestholm
Kristoffer Hestholm
kristoffer.hestholm@headenergy.no
Anna Elise Johannessen Grødem
Anna Elise Johannessen Grødem
anna.grodem@headenergy.no
+47 975 34 039

Plan og prosjektering Bergen
Nordåsdalen 27, N-5235 Rådal

Adis Grabovac
Adis Grabovac
adis.grabovac@headenergy.no
+47 948 21 666
Sara C. Larsson Christensen
Sara C. Larsson Christensen
sara.christensen@headenergy.no
+47 401 42 780
Johanne Seierstad
Johanne Seierstad
johanne.seierstad@headenergy.no

Konsulenttjenester Bygg og Anlegg Bergen

Nordåsdalen 27, N-5235 Rådal

Lars Dean
Lars DeanRekrutteringskonsulent
lars.dean@headenergy.no
+47 986 52 177

Head Energy Denmark A/S

Kanalen 1, 6700 Esbjerg

Mads Vinter Hansen
Mads Vinter HansenManaging Director
mads.v.hansen@headenergy.dk
+45 511 86 055
Pia H. Krarup
Pia H. KrarupFinancial Controller
pia.krarup@headenergy.dk
+45 5373 9340
Line H. Christensen
Line H. ChristensenAdministrative Coordinator
line.christensen@headenergy.dk
+45 22 80 92 92
Thorbjørn Mogensen
Thorbjørn Mogensen Student Assistant
thomo@headenergy.dk
+45 61 26 39 48

Head Energy Denmark Consulting A/S

Kanalen 1, 6700 Esbjerg

Anders Frederiksen
Anders FrederiksenGeneral Manager
anders.frederiksen@headenergy.dk
+45 4119 5019
Liann P. Thomsen
Liann P. ThomsenTeam Manager
liann.thomsen@headenergy.dk
+45 4053 2363
Dennis Bülow
Dennis BülowTeam Manager
dennis.bulow@headenergy.dk
+45 2218 0440

Head Energy DanGrid APS

Management

Mads Vinter Hansen
Mads Vinter HansenManaging Director
Esben Hojgaard
Esben HojgaardB.Sc. Electrical Engineer
Christian Sanddal Nielsen
Christian Sanddal NielsenB.Sc. Electrical Engineer
Jan Rosenmaj Pedersen
Jan Rosenmaj PedersenB.Sc. Electrical Engineer

Sanderumvej 16, 5250 Odense

Thomas Lundgård Andersen
Thomas Lundgård AndersenB.Sc. Electrical Engineer
Kasper Schultz Pedersen
Kasper Schultz PedersenM.Sc. Electrical Engineer

Head Energy Multicontrol AS

Nordåsdalen 27, 5235 Rådal

Trond Erik Gundersen
Trond Erik GundersenManaging Director
teg@headenergy.no
+47 959 88 995
Tord Færøy
Tord FærøyTechnical Manager
tord@headenergy.no
+47 907 93 518
Hege Kristin Holemark
Hege Kristin HolemarkOperations Manager
hege.holemark@headenergy.no
+47 908 51 006
Anders Solstrand Fosen
Anders Solstrand FosenProject Manager
anders.fosen@headenergy.no
+47 476 54 697

Head Energy Solve AS

Nordåsdalen 27, 5235 Rådal

Øyvind Reksten
Øyvind RekstenManaging Director
oyvind.reksten@headenergy.no
+47 915 29 134
Thor Steinsland
Thor SteinslandTechnical Manager
thor.steinsland@headenergy.no
+47 932 74 601
Oskar Leirgulen
Oskar LeirgulenOperations Manager
oskar.leirgulen@headenergy.no
+47 930 84 405
Even Jahnsen
Even JahnsenDiscipline Lead
even.jahnsen@headenergy.no
+47 930 57 553
Katrine Brunvatne Ørevik
Katrine Brunvatne ØrevikFinancial Project Controller
katrine.orevik@headenergy.no
+47 990 42 928

Head Energy Sweden AB

Lindholmspiren 5 A, 417 56 Göteborg
Stenunge allé 3, 444 30 Stenungsund

Magnus Ahlmark
Magnus AhlmarkManaging Director
magnus.ahlmark@headenergy.se
+46 70 551 66 90
Maria Bergström
Maria BergströmAdministration Coordinator
maria.bergstrom@headenergy.se
+46 70 223 45 62

Head Energy Germany GmbH

Colonnaden 3, 20354 Hamburg

Yannick Hecht
Yannick HechtBusiness Unit Manager
yannick.hecht@headenergy.de
+49 1575-1067893

Contact form

Emergency Number

In case of an emergency or urgent notification please contact Head Energy by calling +47 992 74 323. This will put you through to appointed people within the Head Energy Group. We will handle your request according to our standard procedures.